Föremål som liknar soffa 1 par fÃ¥töljer

Vi hittade över 2 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7389 Soffa
    + 1 par fåtöljer, sengustaviansk stil. Längd: 168
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 september 2022
  • 3133 Soffa
    Såld: 300 kr

    Såldes den 5 september 2022
  • 3170 Soffa
    + 1 par fåtöljer, Nyrokokostil. Bredd: 73-136 cm
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 15 augusti 2022
  • 5203 Soffa
    + 1 par Fåtöljer, Chippendalestil. Längd: 200
    Såld: 300 kr

    Såldes den 9 maj 2022
  • 5644 Soffa
    längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 21 mars 2016
  • 8523 Soffa
    + 1 par fåtöljer, läder
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 8 december 2014
  • 7598 Soffa
    + 1 par Fåtöljer, Rokokostil
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 3 februari 2014
  • 8368 Soffa
    + 1 par fåtöljer, Chippendalestil, längd: 220 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 6 maj 2013
  • 8300 Soffa
    + 1 par Fåtöljer, Plysch
    Såld: 600 kr

    Såldes den 2 maj 2011