Föremål som liknar soffa 1 par fÃ¥töljer
7389 Soffa
+ 1 par fåtöljer, sengustaviansk stil. Längd: 168
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2022
3133 Soffa
Såld: 300 kr
Såldes den 5 september 2022
3170 Soffa
+ 1 par fåtöljer, Nyrokokostil. Bredd: 73-136 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 augusti 2022
5203 Soffa
+ 1 par Fåtöljer, Chippendalestil. Längd: 200
Såld: 300 kr
Såldes den 9 maj 2022
5644 Soffa
längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 mars 2016
8523 Soffa
+ 1 par fåtöljer, läder
Såld: 1.700 kr
Såldes den 8 december 2014
7598 Soffa
+ 1 par Fåtöljer, Rokokostil
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 februari 2014
8368 Soffa
+ 1 par fåtöljer, Chippendalestil, längd: 220 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2013
8300 Soffa
+ 1 par Fåtöljer, Plysch
Såld: 600 kr
Såldes den 2 maj 2011